Карбашевський Віталій Васильович

– відповідальний за розвиток міжнародної діяльності, асистент

Працює в МНАУ з 2008 року на посаді провідного фахівця Міжнародного відділу, з 2014 року – НДЦ міжнародного співробітництва і правового забезпечення. З вересня 2015 року займає посаду відповідального за розвиток міжнародної діяльності, асистента кафедри економіки підприємств МНАУ.
Навчався у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського, спеціальність українська та англійська мова і література, отримав також спеціалізацію перекладача, викладача зарубіжної літератури і релігієзнавства. Проходив спецкурс китайської мови і східного краєзнавства. Закінчив навчання в 2006 році.

В 2015 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит» в МНАУ.

Викладає дисципліни (практичні заняття англійською мовою):
Аграрна політика
Управління природоохоронною діяльністю
Управління якістю стану навколишнього середовища

Приймав участь в зарубіжних і міжнародних наукових заходах (конференції «Фактори росту і конкурентоспроможність АПК Польщі і України», 2014 р., «Making the Magna Charta Values Operational», 2010, «Crisis, Cuts, Contemplations: How Academia May Help Rescuing Society», 2009 та ін..)