Мельник Ірина Олегівна

– відповідальна з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент

melnikБіографія
Мельник Ірина Олегівна в 2004 році закінчила аспірантуру МНАУ, захистила кандидатську дисертацію. З вересня цього року почала працювати на кафедрі економіки підприємств МНАУ на посаді асистента. З січня 2005 року переведена на посаду доцента кафедри. Працювала відповідальним секретарем приймальної комісії університету, з травня 2009 року її призначено заступником декана з навчальної роботи факультету менеджменту Інституту економіки та управління МНАУ.

Доцентом опубліковано 14 робіт наукового та навчально-методичного характеру, в тому числі 2 колективні монографії, навчальний посібник з дисципліни “Економіка праці і СТВ”.

1. Мельник І. О. Проблеми продовольчої безпеки в контексті забезпечення нормативних потреб у молоці населення Миколаївської області / І. О. Мельник // Агросвіт. — 2011. — № 7. — С. 14—18.

2. Мельник І. О. Providing the normative needs in milk consumption by the population of Mykolayiv Region / І. О. Мельник // Nauka i studia, 2011. — № 6 (37). — P. 69—74.

3. Мельник І. О. Особливості формування експортного потенціалу підприємств виноградарсько-виноробного підкомплексу Миколаївської області / І. О. Мельник, К. В. Вакар // Вісник Чернівецького торговельно-економічного інституту. — Чернівці-Луцьк : ЧТЕІ КНТЕУ, 2011. — Вип. ІІ (42), ч. 2 т. 1. Економічні науки. — С. 256—260.

4. Мельник І. О. Основні шляхи підвищення економічної ефективності зерновиробництва підприємствами Миколаївської області / І. О. Мельник, М. Д. Захаров // Вісник Чернівецького торговельно-економічного інституту. — Чернівці-Луцьк : ЧТЕІ КНТЕУ, 2011. — Вип. ІІ (42), ч. 2 т. 1. Економічні науки. — С. 411—416.

5. Мельник І. О. Вивчення досвіду функціонування оптових ринків сільськогосподарської продукції в Польщі, як ефективно діючого елемента ринкової інфраструктури / І. О. Мельник // Агросвіт. — 2012. — № 1. — С. 37—42.

6. Мельник І. О. Використання нетарифних методів державного регулювання аграрного ринку в умовах членства в СОТ / І. О. Мельник // Стан, тенденції та перспективи розвитку аграрної економіки / під. ред. д.е.н., професора Ю.О. Нестерчука (ч. 2). — Умань : Сочинський, 2012. — С. 216—219.

E-mail: melnik@mnau.edu.ua