Олійник Тетяна Георгіївна

– відповідальна за ведення сайту кафедри, кандидат економічних наук, асистент

oliynikБіографія
Олійник Тетяна Георгіївна працює в Миколаївському національному аграрному університеті з 2002 року. З 2003 р. працювала на посаді асистента кафедри економіки підприємств. У 2004-2007 рр. навчалася в аспірантурі Миколаївського державного агарного університету (нині – Миколаївський національний аграрний університет). З 2008 р. обіймала посаду асистента кафедри менеджменту організацій та права. У 2011 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: “Удосконалення економічних відносин між агарними та переробними підприємствами” і працює на посаді старшого викладача кафедри менеджменту організацій та права.

Здійснює наукові дослідження з теми “Удосконалення економічних відносин між агарними та переробними підприємствами”.

Викладає дисципліни:
Економіка і організація енергетичної служби
Регіональна економіка
Розміщення продуктивних сил
Управління природоохоронною діяльністю
Управління фінансово-економічною діяльністю
Управління якістю стану навколишнього середовища

1. Олійник Т. Г. Основні проблеми становлення економічних відносин в інтегрованих формуваннях / Т. Г. Олійник // — Вісник Харківського національного технічного університету сільською господарства ім. Петра Могили. — 2004. — № 30. — С. 189—192.

2. Олійник Т. Г. Ринок молока іа необхідність розвитку економічних відносин інтеграції в господарствах Бережанського району / Т. Г. Олійник // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — 2004. — № 2 (26). — Том 1. — С. 231-235.

3. Олійник Т. Г. Сучасні напрямки вдосконалення інтеграційних процесів в тваринництві / Т. Г. Олійник // Вісник XIІАУ. — 2006. — С. 180-183.
4. Олійник Т. Г. Сучасний стан та перспективи розвитку інтегрованих агропромислових формувань / Т. Г. Олійник // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — 2007. — № 3 (42) — С. 147-150.

5. Вишневська О. М. Інтеграційні перспективи розвитку сільськогосподарських товаровиробників в умовах оновлення ресурсного потенціалу / О. М. Вишневська, М. Д. Бабенко, Т. Г. Олійник // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — 2009. — № 3 (50). — С. 54-61.

6. Олійник Т. Г. Покращення економічних відносин між аграрними та переробними підприємствами / Т. Г. Олійник, М. Д. Бабенко // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — 2010. — № 2 (53). — С. 148-152. (Авторський доробок: збір та опрацювання даних, аналітична частина, формулювання висновків та пропозицій).