Безп’ята Ірина Володимирівна

– відповідальна за розвиток філій кафедри, кандидат економічних наук, доцент

bezpyataБіографія
Безп’ята Ірина Володимирівна на кафедрі економіки підприємств працює з грудня 2006 року після закінчення аспірантури. В 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. З 2008 року обіймає посаду доцента кафедра економіки підприємств.

З квітня 2007 року працювала в приймальній комісії університету – на посаді заступника відповідального секретаря, а з травня 2008 року – відповідального секретаря. 2009 року Безп’яту І.В. призначено заступником декана з навчальної роботи факультету менеджменту Інституту економіки та управління Миколаївського НАУ за напрямом підготовки “Менеджмент” (менеджмент організацій).

Надруковано більше 20 робіт наукового та навчально-методичного характеру.

1. Безп’ята І. В. Ефективність виробництва та реалізації зерна в господарствах бережанського району Миколаївської області / І. В. Безп’ята, Я. М. Рудінська // Агросвіт. — 2011. — № 24. — С. 52—54.

2. Безп’ята І. В. Аналіз структури капітальних інвестицій в аграрну сферу Миколаївської області / І. В. Безп’ята // Агросвіт. — 2012. — № 17. — С. 20—24.

3. Безп’ята І. В. Інвестування природоохоронної діяльності сільськогосподарських підприємств / І. В. Безп’ята // Агросвіт. — 2012. — № 18. — С. 6—8.

4. Безп’ята І. В. Економічна оцінка показників ефективності інвестицій сільськогосподарських підприємств Миколаївської області / І. В. Безп’ята // Агросвіт. — 2012. — № 19. — С. 2—5.

5. Безп’ята І. В. Значення інвестицій для розвитку сільського господарства / І. В. Безп’ята // Інвестиції: практика та досвід. — 2012. — № 18. — С. 6—8.

6. Безп’ята І. В. Формування та пріоритетні напрями інвестиційної політики держави / І. В. Безп’ята // Інвестиції: практика та досвід. — 2012. — № 19. — С. 7—10.

7. Безп’ята І. В. Еколого-економічні аспекти природоохоронної діяльності в сільськогосподарських підприємствах / І. В. Безп’ята // Сборник научных трудовSWorld. — Материалы международной научно-практической конференции “Перспективные инновации в науке, образовании, производстве и транспорте 2012”. — Одесса. — 19-30 июня 2012 года. — Т. 20. — Вип. 2. — С. 103—107.

8. Безп’ята І. В. Залучення прямих іноземних інвестицій в економіку країни за умови розвитку сучасних інтеграційних процесів / І. В. Безп’ята // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої проблемам трансформаційних таінтеграційних процесів в економіці АПК. — Миколаїв. — 10-11 жовтня 2012 року. — С. 14—15.

9. Безп’ята І. В. Інвестиційна привабливість аграрного сектору півдня України / І. В. Безп’ята // Тези доповідей ІII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Забезпечення сталого розвитку аграрного сектору економіки: проблеми, пріоритети, перспективи” 30-31 жовтня 2012 р. / за ред. Г.Є. Павлової та ін. — Дніпропетровськ : Квітка, 2012. — С. 94—96.

E-mail: bezpyata.iv@yandex.ru