Крилова Ірина Георгіївна

– відповідальна з навчальної роботи, кандидат економічних наук, доцент

krilovaБіографія
Крилова Ірина Георгіївна викладацьку діяльність розпочала з 1996 року на кафедрі економіки підприємств на посаді асистента, з 2000 року на посаді старшого викладача. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію. З 2007 року працює на посаді доцента кафедри.

Займається науковою роботою, є секретарем вченої ради факультету менеджменту. Розроблено та впроваджено в навчальний процес більше 14 методичних розробок та 18 наукових праць, навчальний посібник з дисципліни “Економіка праці і СТВ”.

1. Крилова І. Г. Молодь як соціально вразлива категорія на ринку праці / І. Г. Крилова // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — 2009. — № 2 (49). — С. 36—41.
2. Крилова І. Г. Особливості зайнятості та економічної активності жінок на ринку праці в Україні / І. Г. Крилова // Економіка: проблеми теорії і практики. — 2009. — Випуск 249: Том 3. — С. 799—803.
3. Крилова І. Г. Формування та ефективність використання трудових ресурсів в аграрній сфері економіки Миколаївської області / І. Г. Крилова // Економіка: проблеми теорії і практики. — 2009. — Випуск 255: Том 4. — С. 1086—1091.
4. Крилова І. Г. Демографічні характеристики трудового потенціалу сільського населення / І. Г. Крилова // Вісник аграрної науки Причорномор’я. — Миколаїв. — 2011 — Випуск 2. — С. 49—54.

Крилова І.Г. – статті у науковому журналі “Вісник аграрної науки Причорномор’я” / “Ukrainian Black Sea region agrarian science” з 2013 року.

E-mail: krilowa.ig@yandex.ru