Альбещенко Олексій Станіславович

– відповідальний з профорієнтаційної роботи, асистент

albeschenkoБіографія
Закінчив Миколаївський торгово-економічний технікум за спеціальністю “Молодший спеціаліст банківської справи” в 1999 році.
У 2005 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, кваліфікація юрист за спеціальністю “Правознавство”.
У 2010 році закінчив Миколаївський державний аграрний університет, кваліфікація економіст з бухгалтерського обліку.
У 2011 році закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, кваліфікація магістр з економіки за спеціальністю “Економіка підприємства”. До 2011 р. працював в банківських установах. З 2011р. навчається в аспірантурі МНАУ. З 2013 р. — асистент кафедри економіки підприємств. З 2014р. слухач магістратури за спеціальністю “Державне управління” Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Здійснює наукові дослідження з теми “Економічна ефективність використання земельно-ресурсного потенціалу аграрного сектора”.

Викладає дисципліни:
Економіка аграрних підприємств, Економіка праці і СТВ, Державне та регіональне управління.

1. Альбещенко О. С. Теоретичні аспекти і особливості земельно-ресурсного потенціалу аграрного сектора / Альбещенко О. С. // Науково-практичний журнал Агросвіт — Київ,2012 —№19 — С. 38—42.

2. Альбещенко О. С. Оптимізація структури земельних угідь сучасних агроландшафтів та формування екологічної мережі у сільськогосподарських підприємствах / Альбещенко О. С. // Науковий вісник Львівського національного університету ветеринарної медециниті біотехнологій імені С. З.Гжицького— Львів, 2012 —Том 14 —№4 (54) — С. 15—20.

3. Альбещенко О. С. Основні засади екологічної політики в демократичному суспільстві: цілі та завдання / Альбещенко О. С. // Науково-практичний журнал Агросвіт— Київ,2012 —№20 — С. 41—44.

4. Альбещенко О. С. Теоретичні і методологічні відходи до формування концепції сталого розвитку / Альбещенко О. С. // Міжнародний науково-практичний журнал — Київ,2012 —№10 — С.68—70.

5. Альбещенко О. С. Еколого-економічні аспекти використання земель сільськогосподарського призначення / Альбещенко О. С. // Міжнародний науково-практичний журнал — Миколаїв,2013—Випуск 4, т.1 — С.56—64.

6. Альбещенко О. С. THEORETICAL ASPECTS OF LAND USEOF THE AGRICLUTURAL SECTOR / Альбещенко О. С. // Міжнародний науково-практичний журнал — http://www.sworld.com.ua/e-journal/j11417.pdf