Навчальні посібники НПП кафедри

ДРЕДержавне регулювання економіки: Навч. посіб. для самост. вивчення дисципліни / В. С. Шебанін, О. І. Котикова. – Миколаїв : Видавництво МДАУ, 2012. – 206 с.

(У навчальному посібнику розглядаються організаційно-економічні механізми державного регулювання економіки та світовий досвід, набутий у цьому напрямку. Розкриваються цілі, принципи, функції, методи, засоби та інструменти державного регулювання економіки, особливості регулювання її окремих сфер і об’єктів.

Посібник охоплює весь комплекс навчально-методичного забезпечення, необхідного для самостійного вивчення дисципліни і відповідає навчальній програмі з дисципліни «Державне регулювання економіки».

Для наукових працівників, менеджерів, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів).

Економіка праці та соціально-трудові відносини. Навч. Посібник / Крилова І. Г., Шебаніна О. В., Бабенко М. Д., Клочан В. П., Клочан В. В., Безпята І. В., Мельник І. О., Христенко О. А. – К. : 2010 – 192 с.

(Навчальний посібник підготовлено у відповідності до вимог «Освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за спеціальностями напряму

Навчальний посібник містить різні види завдань для практичної підготовки студентів з дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини

Призначено для студентів і викладачів, може бути корисний фахівцям підприємства для підвищення кваліфікації.)